Duda Balje një zonjë e vërtetë, frizura e saj iu lë “gojë hapur”

17:45 | 13 Dhjetor 2018

Duda Balje është ndër deputetet më atraktive në Kuvendin tonë.

Ajo vazhdon të përflitet për veshjen dhe pamjen e saj të jashtme, shkruan ORAinfo.

Duda është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Së fundmi ajo ka qenë e ftuar në një emision në Shqipëri, ku u duk një zonjë e vërtetë.\ORAinfo\

Komento: