Duket gjithmonë elegante , por shikoni sa vjeçare është Dilara

15:02 | 17 Dhjetor 2018

Ebru Özkan, është aktorja turke që u bë e famshme me rolin e saj të Dilaras në serialin ‘Fate të Kryqëzuar, transmeton ORAinfo.

Ajo që nga transmetimi I kësaj telenovele ka ndryshuar shumë dhe tani ajo është bërë nënë. Për shkak që tani duhet të kujdeset për fëmijën e saj, aktorja ka lënë anash projektet e saj.

Ajo cilësohet si grua tejet elegante ka një jetë private tejet diskrete.Së fundmi ajo na ka prezantuar me burrin e saj.

Shikoni se sa i ri duket ai. Por a e dini se sa vjeçar është ajo? Aktorja turke është plotë 40 vjeçare./ORAinfo/

Komento: