Duket perfekt me fustan të bardhë, Fjolla Krasniqi publikon pamje nga martesa e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Duket perfekt me fustan të bardhë, Fjolla Krasniqi publikon pamje nga martesa e saj

20:05 | 12 Qershor 2021

Martohet Fjolla Krasniqi, duket perfekt me fustan të bardhë.

Pak ditë më parë revista “Kosovarja” bëritë ditur se këngëtarja Fjolla Krasniqi tashmë e ka gjetur gjysmën tjetër, shkruan “Kosovarja”.

Ajo, u fejua vetëm oak kohë më parë dhe tani është martuar.

Fjolla, ka zgjedhur që dasma të jetë private dhe ajo të duket thjeshtë, por shumë bukur.

Siç mund të shihet, ajo po shkëqen në këtë fustan të bardhë të veçantë, shkruan “Kosovarja”.

Urime!

Komento: