Dy yjet e mëdha po largohen falas nga PSG – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
-1 °C

Dy yjet e mëdha po largohen falas nga PSG

17:15 | 09 Tetor 2019

Dy yjet e mëdha po largohen nga Paris Saint-Germain

Edinson Cavani dhe Thiago Silva mund të largohen falas nga PSG këtë verë.

ESPN raporton se dyshja e PSG-së, Edinson Cavani dhe Thiago Silva, mund të largohet nga skuadra kryeqytetase, përcjell lajmi.

Të dy këta, kanë hyrë në vitin e fundit të kontratës së tyre me PSG, dhe ende nuk kanë vendosur për të ardhmen e tyre.

E ardhmja e Silvas është në errësirë totale, teksa Cavani ende ka shpresa për një marrëveshje të re.

Uruguaiani shumë lehtë edhe mund të rikthehet në Serie A, nëse dështon arritja e një marrëveshje të re me PSG-në.

Komento: