E dashura e Feros sapo doli nga frizerja, po duket tamam si një ‘kukull’

15:58 | 07 Maj 2019

Arbenita Ismajli është një ndër modelet më të dashura kosovare.

Ajo u bë shumë e njohur pas lidhjes me reperin e njohur, Feron, shkruan ORAinfo.

Arbenita është një femër shumë e bukur dhe atraktive.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta.

Sot Arbenita ka publikuar disa foto në të cilat shihet se sa është rregulluar dhe po duket tejet e bukur./ORAinfo/

Komento: