E dashuruar ‘kokë e këmbë’ Alvisa kështu i gjuhet Bashkimit kur dalin në kafe! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

E dashuruar ‘kokë e këmbë’ Alvisa kështu i gjuhet Bashkimit kur dalin në kafe!

17:36 | 18 Janar 2022

Alvisa e Bashkimi në momente romantike jashtë programit!

Alvisa dhe Bashkimi kanë dalë çifti nga emisioni i dashurisë, “Për’puthen”.

Mirëpo, duket se raporti i tyre po thellohet dita-ditës.

Në një video të publikuar në Instastory nga autorja e emisionit, Olsa Muhameti, shihet se si ata të dy janë duke shijuar momente romantike bashkë.

Alvisa u shfaq e ulur në prehrin e Bashkimit, duke mos lenë anash puthje e përqafime të ngrohta.

Pamje:

Komento: