E dhimbshme: Labinot Tahiri humb personin më të dashur të familjes – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

E dhimbshme: Labinot Tahiri humb personin më të dashur të familjes

16:36 | 24 Dhjetor 2018

Për Labinot Tahirin nuk ka qenë një ditë aspak e mirë sot.

Ai ka njoftuar se ka humbur një të afërm.

Labinot Tahiri përmes një njoftimi që bëri përmes rrjeteve sociale, njoftoi se xhaxhai i tij ka ndërruar jetë.

Ai ka njoftuar se xhaxhai i tij, Ekrem Tahiri ka ndërruar jetë në moshën 65 vjeçare pas një sëmundje.

“Axhë, ishe shok i mirë për ne, ishe burrë me karakter dhe njeri i vendosur ne ate që thoje.

Kujtimet me ty qe kishim në fëmirinē tonē do na kujtohen gjithmonë, e sidomos kur lexoje revistat për të na thënë ndonjë gjë rreth ngjarjeve në Kosovën e para luftes!”, ka shkruar ndër të tjera Labi në njoftimin që bëri në Facebook.

Komento: