E keni ditur më parë çfarë profesioni ka Gëzimja, do të befasoheni – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

E keni ditur më parë çfarë profesioni ka Gëzimja, do të befasoheni

14:19 | 28 Dhjetor 2018

Gezime Krasniqi është nusja e djalit të këngëtares shumë të njohur shqiptare, Remzie Osmanit.

Ajo u bë e njohur për publikun që nga lidhja e saj me djalin e këngëtares dhe më vonë edhe pas fejesës së tyre, përcjell ORAinfo.

Gëzimja tani, është shumë aktive në rrjete sociale, dhe pothuajse çdo ditë poston fotografi e video të jetës së saj.

Ajo sot ka postuar një fotografi ku shfaqet duket i dhënë dhurata fëmijëve në shkollë, e që na bën të dyshojmë se a është ajo mësuese./ORAinfo/

Komento: