E keni menduar më të re, nuk do të besoni sa vjeçare është ‘Hazani’ nga ‘Zonja Fazilet’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

E keni menduar më të re, nuk do të besoni sa vjeçare është ‘Hazani’ nga ‘Zonja Fazilet’

15:56 | 23 Dhjetor 2018

Deniz Baysal është aktorja shumë e njohur turke që me rolet e saj arriti të jetë e pëlqyer në publikun kombëtar dhe të huaj.

Në publikun shqiptar ajo u bë e njohur dhe e pëlqyer me rolin e saj të ‘Hazanit’ në serialin shumë të njohur turk ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’, përcjell ORAinfo.

Ajo me këtë rol u bë shumë e pëlqyer për publikun, meqë luante një ndër rolet kryesore.

Mirëpo edhe pse në serial ajo duket shumë e re, ‘Hazani’ është 27 vjeçare ./ORAinfo/

Komento: