E keni parë të dashurin e ‘Asusë’, ia kalon edhe ‘Kemalit’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

E keni parë të dashurin e ‘Asusë’, ia kalon edhe ‘Kemalit’

13:55 | 28 Dhjetor 2018

Melisa Pamuk është aktorja dhe modelja turk, që me pamjen dhe talentin e saj u bë e njohur në Turqi dhe shumë vende të botës.

Në publikun shqiptar ajo u bë shumë e njohur dhe e pëlqyer me rolin e saj të ‘Asusë’ në serialin shumë të pëlqyer turk ‘Karasevda’, përcjell ORAinfo.

Ajo jasht serialit është në lidhje me aktorin Tolga Sala, e që poashtu edhe ai është shumë i njohur për publikun.

Nga fotografitë qq i shohim, Tolga duket edhe më i bukur se ‘Kemali’ me të cilin në seria ‘Asu’ ishte e dashuruar./ORAinfo/

Komento: