E konfirmon, moderatori i njohur të martën hynë në shtëpinë e “Big Brother Vip” – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

E konfirmon, moderatori i njohur të martën hynë në shtëpinë e “Big Brother Vip”

15:58 | 15 Janar 2022

Moderatori i njohur njofton se do t’i bashkohet shtëpisë së famshme

Moderatori i njohur, Ermal Mamaqi, ka thënë se të martën do të bëhet pjesë e shtëpisë së famshme në Shqipëri.

Mamaqi ka publikuar një fotografi me modetoren e këtij emisioni, Arbana Osmanin, derisa ka kërkuar mbështetje në këtë aventurë.

“Miq të martën filloj dhe unë rrugëtimin e bukur në shtëpinë më të ndjekur. Uroj të më mbështesni në këtë aventurë.😍 Thank you @arbanao”, ka shkruar Mamaqi.

Nuk dihet nëse ai vërtetë do të hyjë në shtëpi apo vetëm ka bërë shaka.

Komento: