E mbani mend ‘Emirin’, kaq e bukur është e dashura e tij – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

E mbani mend ‘Emirin’, kaq e bukur është e dashura e tij

20:54 | 29 Dhjetor 2018

Kaan Urgancioglu është aktori turk e që mori vëmendjen e publikut shqiptar me rolin e tij në ‘Emir’, në serialin shumë të njohur ‘Kara Sevda’.

Me këtë rol ai pati suksesin më të madh edhe pse ka luajtur edhe në shumë seriale tjera turke, shkruan ORAinfo.

Ai jashtë nga seriali, ka një të dashur e cila quhet Zeynep Oynak, dhe që të dy kanë pasur shumë paraqitje publike bashkë./ORAinfo/

Komento: