E njihni Melekun nga seriali ‘nëna’, por a i keni parë prindërit e saj

20:11 | 29 Dhjetor 2018

Beren Gokyldiz është aktorja turke e cila u bë tejet e njohur në publikun shqiptar me rolin e saj të ‘Melek’, në serialin turk ‘Nëna’.

Beren është vetëm nëntë vjeç, dhe ka arritur një sukses të madh në Turqi dhe gjerë, shkruan ORAinfo.

Përveç në serialin ‘Nëna’, ajo ka luajtur edhe role në seriale të tjera, ku gëzon po të njëjtin sukses.

Por, prindërit e saj nuk i kemi parë asnjëherë. Ata janë Mine dhe Ejder Gokyildiz, dhe janë prindërit e vajzës më të njohur në Turqi./ORAinfo/

Komento: