E njihni vajzën e Mahmut Feratit, por nuk e keni ditur këtë gjë për të – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

E njihni vajzën e Mahmut Feratit, por nuk e keni ditur këtë gjë për të

22:14 | 23 Dhjetor 2018

Mahmut Ferati është ndër këngëtarët më të dashur për publikun.

Mediat disa herë e kanë komentuar vajzën e Mahmut Feratit, Argjenden. Ajo duket e ëmbël, natyrale dhe fare e imponueshme, shkruan “Kosovarja”.

Ndryshe nga të rejat e tjera, Argjenda përherë shfaqet modeste, pa grim të tepërt dhe përkundër kësaj duket mjaftë bukur.

Shumë kush pyet se përse Argjenda nuk i hyri muzikës, siç kanë bërë vajzat e shumë këngëtarëve të tjerë. E, ndonëse ajo nuk këndon, është e përgatitur për këtë profesion.

Ndoshta nuk e dini, por Argjenda ka studiuar për muzikë. E, se a do të këndoj në të ardhmen, mbetet për tu parë.

Komento: