E pyesin a hala je e plotë, ja si ju përgjigjet Kaltrina Mikushnica – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

E pyesin a hala je e plotë, ja si ju përgjigjet Kaltrina Mikushnica

14:34 | 13 Gusht 2019

Kaltrina Mikushnica është një emër shumë i njohur për publikun.

Moderatorja nga Vushtrria u bë e pëlqyer nga të gjithë me thjeshtësinë dhe elegancën e saj, përcjell ORAinfo.

Atë e gjejmë përherë tejet aktive në rrjete sociale ku posedon me mijëra ndjekës. Muaj me parë ajo është bërë nënë për herë të dytë.

E duket se ende nuk i ka rikthyer linjat trupore pas lindej së dytë. Madje për këtë ajo shpesh pyetet edhe nga shoqëria dhe familjarët e saj.

Ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me fustan të gjatë e të ngushtë. “Kur me thotë dikush hala je trash a”, e ka përshkuar foton Kaltrina.

Për me tepër shikoni foton dhe gjykojeni vet a i ka rikthyer linjat trupore pas lindjes moderatojra e njohur. /ORAinfo/

Komento: