E veshur e tëra me ‘lule’, reja e Shyhretes la ‘gojë hapur’ të gjithë me pamjen e fundit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

E veshur e tëra me ‘lule’, reja e Shyhretes la ‘gojë hapur’ të gjithë me pamjen e fundit

20:22 | 06 Korrik 2020

Learta po vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Si gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Reja e shyhretes është shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo është shfaqur e veshur me një këmishë me lule dhe po duket shumë bukur./ORAinfo/

Komento: