E veshur me fustan të zi e të shkurtë, kështu Afërdita e “çmend” burrin e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

E veshur me fustan të zi e të shkurtë, kështu Afërdita e “çmend” burrin e saj

14:56 | 30 Janar 2019

Është femra më e komentuar e show-bizzit, e Afërdita Dreshaj është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ish Miss Univers Kosova dhe këngëtarja, Afërdita Dreshaj është duke e jetuar një jetë shumë të mirë me bashkëshortin e saj milioner, Jakub Kindl.

Ajo ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” me Jakub, ku me një fustan të zi te shkurtë e elegant ka vënë në pah trupin e saj dhe format e bukura.

Afërdita kohëve të fundit është parë duke shëtitur në vende të ndryshme të botës por ende nuk ka lajmëruar për ndonjë projekt të ri muzikor.

Komento: