Edhe Ryva Kajtazi ka një reagim për Miss Kosovën që u tallën të gjithë me të

13:22 | 28 Dhjetor 2018

Javën e kaluar paraqitja e Miss Kosovës, Zana Berishës në Tajlandë mori vëmendjën e publikut.

Ajo që e bëri atë që të tallet publiku me të është bërtima e saj kur e tha emrin dhe nga vjen.

Edhe pse të gjithë u tallën me të, këngëtarja Ryva Kajtazi ka vendosur ta bëjë të kundërtën.

Ajo sot ka postuar një fotografinë të cilën shihet që Ryva e mbështet modelen, Zana./ORAinfo/

Komento: