Edona bëhet gati për të dalë me djalin, merr vëmendjen shtëpia e saj tejet luksoze – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Edona bëhet gati për të dalë me djalin, merr vëmendjen shtëpia e saj tejet luksoze

17:54 | 20 Maj 2019

Edona Llalloshi është një prej këngëtareve më të njohura të muzikës shqiptare.

Ka një kohë të gjatë që ajo është pjesë e skenës dhe që nga atëherë solli për publikun vetëm hite të padiskutueshme, përcjell ORAinfo.

Edona është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka bërë gati djalin për të dalë me të, e ajo që merr gjithë vëmendjen është shtëpia e saj luksoze./ORAinfo/

Komento: