Edona humb mikun e saj, kështu reagoi kur e mori vesh lajmin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Edona humb mikun e saj, kështu reagoi kur e mori vesh lajmin

17:10 | 16 Shkurt 2019

Edona Llalloshi është këngëtarja që për vite i ka sjellur skenës muzikore shqiptare vetëm hite të padiskutuara.

Ajo dhe vëllai i saj Miloti tani janë më pak aktivë me projekte muzikore, mirëpo janë shumë të pranishëm në dasma e koncerte.

Edona është edhe shumë aktive në rrjete sociale dhe nuk heziton të postojë imazhe të jetës së saj.

Sot, ajo ka postuar një foto pasi e ka marrur lajmin për vdekjen e mikut të saj, HivziKrasniqi./ORAinfo/

Komento: