Edona Llalloshi publikon fotografinë e fundvitit, kaq shumë janë rritur fëmijët e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Edona Llalloshi publikon fotografinë e fundvitit, kaq shumë janë rritur fëmijët e saj

22:43 | 27 Dhjetor 2018

Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare.

Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare, përcjell ORAinfo.

Edona tani është më pak e pranishme në skenë, mirëpo është shumë aktive në rrjete sociale.

E sot, Edona ka postuar një fotografi, ku shihet familja e saj e ajo çka bie në sy është fakti se sa shumë janë rritur fëmijët e saj./ORAinfo/

Komento: