Egzona bën përgatitjen më të mirë për Vitin e Ri

22:21 | 17 Dhjetor 2018

Egzona Muçiqi është reja e këngëtarit Albatrit Muçiqi të birit të Nysretit.

Është padyshim ndër nuset më të komentuara dhe njëheri shumë e suksesshme në fushën e biznesit, shkruan Kosovarja.

Emri i saj nuk kalon ditë pa u lakuar, e kësaj here ajo I është përkushtuar edhe këtij detaji për festat e fundvitit.

Në lokalin e saj gjithçka ka marrë pamjen festive, e që këtë e tregon vet imazhi që ajo ka ndarë në llogarinë e saj.

E një pamje luksi vërtetë se do të pëlqehet shumë nga gjithë ndjekësit e shumtë që përcjellin Egzonën në çdo lëvizje.

Komento: