Egzona dhe Neca i shkojnë Leartës në dyqan, kështu i pret ajo

16:03 | 13 Dhjetor 2018

Egzona Muqiqi emër ky i cili u be shumë i njohur për publikun shqipëtarë që nga martesa me këngëtarin e njohur Albatrit Muqiqin.

Ajo po thuaj se çdo ditë është e komentuar në shtypin rozë.

Bukuroshja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se ka shkuar tek dyqani i Leartës, bashkë me Necën.

Duket se së bashku po kalojnë mjaftë mirë./ORAinfo/

Komento: