Egzona e bën shtëpinë si në përralla për fundvit, ja si gëzohet vajza e saj e vogël

21:38 | 13 Dhjetor 2018

Egzona Muqiqi dhe burri i saj Albatriti na e kanë dëshmuar shumë herë sat ë lidhur janë me vajzën e tyre të vogël Amelian.

Çifti që janë në prag për tu bërë prindër për herë të dytë, sot kanë rregulluar bredhin veç për qejfin e vajzës së tyre, shkruan ORAinfo.

E Egzona ka postuar video të saj ku duket se po i pëlqen shumë.

Amelia nuk po i ndahet bredhit, e Egzona nuk e lë pa u treguar edhe fansave këtë moment./ORAinfo/

Komento: