Egzona e vajza vishen me fustana të njëjtë, nënë e bijë po duken si dy bukuroshe – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Egzona e vajza vishen me fustana të njëjtë, nënë e bijë po duken si dy bukuroshe

13:58 | 29 Dhjetor 2018

Egzona tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo është gruaja e këngëtarit të njohur kosovar, Albatrit Muqiqi, shkruan ORAinfo.

Si nusja e një familje të njohur, tashmë ka një numër të madh të ndjekësve, ku është shumë aktive.

Sot ajo ka publikuar një foto bashkë me vajzën e saj, të cilat po duken tejet bukur./ORAinfo/

Komento: