Egzona ende në spital, por nuk do të besoni çfarë bën vajza e saj e madhe

16:05 | 19 Janar 2019

Këngëtari I njohur Albatrit Muqiqi dhe gruaja e tij Egzona para pak ditësh u bënë prindër për herë të dytë.

Egzona lindi binjakë, një djalë dhe një vajzë e që i emërtuan Elia dhe Erald, përcjell ORAinfo.

Në këtë kohë pas lindjes Egzona me fëmijët po qëndrojnë ende në spital.

E vajza e tyre Amelia duket se ia ka bërë një surprizë nënës së saj, e që janë dy balona një e kaltër dhe një rozë./ORAinfo/

Komento: