Egzona ka dalur sonte, palltoja e saj mori tërë vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Egzona ka dalur sonte, palltoja e saj mori tërë vëmendjen

23:05 | 19 Dhjetor 2019

Egzona Muqiqi është e njohur për publikun si bashkëshortja e Albatrit Muqiqit.

Çifti janë martuar para disa viteve dhe tani janë prindër të tre fëmijëve, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil.

Sonte ajo ka publikuar një pamje në të cilën palltoja e saj mori tërë vëmendjen./ORAinfo/

Komento: