Egzona na prezanton me fustanin më të bukur që ka, iu lë ‘pa mend’ me pamjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Egzona na prezanton me fustanin më të bukur që ka, iu lë ‘pa mend’ me pamjen

16:30 | 13 Prill 2019

Egzona Muqiqi është një prej emrave më të përfolur në publik e në media.

U bë e njohur si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit dhe tani famën e madhe po e arrin me paraqitjet e saj, përcjell ORAinfo.

Ajo nuk mungon me postime të ndryshme nga jeta e saj familjare dhe ajo profesionale.

Sot, ajo ka publikuar një foto nga puna e ku duket se ka veshur fustanin më të bukur ndonjëherë dhe që po e bën atë të ‘shkëlqejë’./ORAinfo/

Komento: