Egzona në mbrëmje me shoqe dhe kunatën, Biona i lë ‘nën hije’ të gjitha

21:56 | 26 Dhjetor 2018

Egzona Muqiqi përveç që u bë e njohur si bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Albatrit Muqiqit, famën e madhe po e arrin tani edhe vetë pasi krijoi dyqanin e saj të veshjeve.

Ajo pjesën më të madhe të kohës e kalon atje dhe vazhdimisht poston veshjet e reja, përcjell ORAinfo.

Sonte, stafi i këtij dyqani e kanë mbajtur mbrëmjen e fundvitit ku Egzona ka postuar disa fotografi.

Por kunata e saj, Biona duket aq bukur sa ua merr vëmendjen të gjithave./ORAinfo/

Komento: