Egzona në muajt e fundit të shtatzënisë, vesh fustanin më ‘madhështor’

20:16 | 26 Dhjetor 2018

Egzona Muqiqi tani është një personazh shumë i njohur për publikun.

Ajo mori famën më të madhe pas lidhjes e më vonë edhe martesa me këngëtarin e njohur Albatrit Muqiqin, përcjell ORAinfo.

Ata tani janë prindër të një vajze dhe këtë kohë Egzona është në muajt e fundit të shtatzënisë.

Egzona ka ndryshuar aq shumë gjatë kësaj shtatzënie e që e kemi parë në postimet e ndryshme në rrjetet e saj sociale.

E sot, ajo ka postuar disa fotografi ku ajo shfaqet me një fustan të kaltër e madhështor e që duket shumë bukur./ORAinfo.

Komento: