Egzona niset për pushim, por kjo i ndodh rrugës

13:57 | 21 Dhjetor 2018

Egzona Muqiqi është gruaja e këngëtarit të njohur dhe shumë të pëlqyer për publikun shqiptar, Albatrit Muqiqit.

Ata janë martuar para dy viteve dhe dasma e tyre bëri bujë të madhe në media e në publik, shkruan ORAinfo.

Egzona dhe Albatriti tani janë prindër të një vajze dhe në pritje për tu bërë prindër për herë të dytë.

Egzona është shumë akitve në rrjete sociale ndonëse është e përkushtuar në punë e në familje.

Ajo sot ka postuar një video ku shihet që ka marrë rrugë për pushim por moti i keq duket se ia ka prishur qejfin./ORAinfo/

Komento: