Egzona Rafuna tregon a e ka humbur virgjërinë, videoja bëhet virale – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Egzona Rafuna tregon a e ka humbur virgjërinë, videoja bëhet virale

23:56 | 24 Janar 2022

Egzona Rafuna nuk ka shumë që i është bashkangjitur formatit Big Brother.

Moderatorja kosovare tanimë është bërë pjesë e formatit më të shikuar nga shqiptarët

Ajo po tregohet modeste e dashur dhe shumë e afërt me të gjithë.

Ani pse po aludohet se ajo ka hyrë brenda me qëllim për ta ndihmuar Donaldin.

Mirëpo, së fundmi ajo ka realizuar një bisedë me Arjolën dhe Beniadën të cilat e kanë pyetur për shenjën e horoskopit, ku Egzona tregoi se është virgjëreshë.

Tutje ajo është pyetur a është e virgjër duke u përgjigjur Jo e cila shkaktoi mjaft të qeshura mes vajzave.

Komento: