Egzona sfidon temperaturat e larta me këtë veshje! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Egzona sfidon temperaturat e larta me këtë veshje!

17:21 | 13 Gusht 2019

U bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe tani është shumë e përfolur.

Egzona Muqiqi është gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit, shkruan ORAinfo.

Janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë të jetë gjithmonë në qendër të medieve rozë.

Egzona nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale krahas angazhimeve që i ka në profesion.

Sot kur temperaturat kanë arritur 37 gradë celsius, Egzona ka dal në punë e veshur me një fustan të gjatë e kuq e zi.

Duket se Egzona nuk e ka edhe aq nxehtë, pasi kjo veshje mund të jetë jo e përshtatshme në këto temperatura të larta. /ORAinfo/

Komento: