Egzona shtatzënë, ja në çfarë gjendje ka përfunduar sot – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Egzona shtatzënë, ja në çfarë gjendje ka përfunduar sot

12:20 | 28 Dhjetor 2018

Egzona Muqiqi është një ndër nuset më të përfolura të estradës.

Ajo dhe këngëtari i njohur Albatrit Muqiqi janë martuar para pak vitesh dhe që nga atëherë janë shumë
të përfolur në publik ë në media, përcjell ORAinfo.

Ata tani janë prindër të një vajze që e kanë quajtur Amelie, dhe në pritje për tu bërë prindër për herë të dytë.

Edhe pse është në muajt e saj të fundit si shtatzëne, Egzona sot nis mëngjesin me një grim të lehtë dhe duket se shtatzënia e ka zbukuruar edhe më shumë./ORAinfo/

Komento: