Egzona vesh fustanin më madhështor sot, shtatzënë po duket si ‘kukull’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Egzona vesh fustanin më madhështor sot, shtatzënë po duket si ‘kukull’

10:58 | 29 Dhjetor 2018

Egzona tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo është gruaja e këngëtarit të njohur kosovar, Albatrit Muqiqi, shkruan ORAinfo.

Si nusja e një familje të njohur, tashmë ka një numër të madh të ndjekësve, ku është shumë aktive.

Sot Egzona ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me një fustan blu e gjigant.

Kaq madhështore po duket nusja e Albatritit me këtë pamje./ORAinfo/

Komento: