Egzona vesh fustanin më të mirë, kaq bukur kombinohet me punë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Egzona vesh fustanin më të mirë, kaq bukur kombinohet me punë

15:39 | 10 Qershor 2021

Sa bukur kombinohet Egzona në punë.

Egzona Muqiqi në shumë momente duket bukur dhe një femër me stil unik.

Pasi që në shumë raste qëndron aktive, ajo duket perfekte në shumicën e kohës, shkruan Kosovarja.

Edhe pse nuk njihet për ndonjë profesion, qëndron aktive në shumë biznese duke e udhëhequr në mënyrë të duhur.

Sidomos, në këtë imazh të fundit shikojeni se sa bukur është kombinuar.

Theksojmë, ajo dhe Albatriti janë prindër të tre fëmijëve.

Komento: