Eibar – Real Madrid, befasi në formacionet zyrtare – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Eibar – Real Madrid, befasi në formacionet zyrtare

17:39 | 09 Nëntor 2019

Madrilienët duan fitore sonte kundër Eibar.

Real Madrid luan në udhëtim tek skuadra e Eibar, në kuadër të xhiros së 13-të në La Liga.

‘Los Blancos’ synojnë tri pikët në këtë ndeshje, ku cilësohen edhe favoritë për triumfin.

Ndeshja mes Eibar dhe Real Madrid luhet me fillim nga ora 18:30.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!