Elita jep lajmin e madh, tregon a do të lind djalë apo vajzë

19:52 | 19 Dhjetor 2018

Prezantesja e njohur Elita Rudi dhe kengetari Gjiko pas martesës së tyre njoftuan publikun se janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

Ata janë martuar para pak muajsh dhe dasma e tyre u përfol aq shumë dhe për ende është temë e publikut dhe mediave rozë, përcjell ORAinfo

Edhe pse Elita është në muajt e saj të fundit si shtatzëne, ata ende nuk e kanë treguar gjinië e fëmiut të tyre

E sot, në pyetjen se a do të lind vajzë apo djalë, që ia kanë bërë fansat në Instagram, ajo ka thënë se do ta tregojnë këto ditë./ORAinfo/

Komento: