Elita ka vizituar familjen e Gjikos në Pejë, shikoni si e presin atje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Elita ka vizituar familjen e Gjikos në Pejë, shikoni si e presin atje

20:52 | 09 Nëntor 2019

Elita Rudi është moderatorja shumë e pëlqyer kosovare.

Ajo dhe Gjiko tani janë një prej çifteve më të përfolura nga publiku, përcjell ORAinfo.

Pas lindjes së djalit, Elita është përkushtuar vetëm në familjen e saj.

Ajo sot ka shkuar tek familja e Gjikos, e atje vjehrra e saj ka mbledhur gratë e familjes./ORAinfo/

Komento: