Elita nuk po i rri vetës gati në shtatzëni, del e pagrimosur e me rroba të vjetra

21:05 | 10 Dhjetor 2018

Moderatorja e njohur Elita Rudi dhe reperi Gjiko jnë martuar para pak muajsh.

Ata kanë bërë dasëm madhështore ku kanë pasur shumë mysafir, përcjell ORAinfo.

Menjëherë pas martesës ata konfirmuan se do të bëhen prindër.

Elita tashmë është shtatzënë dhe pret te lind.

Por, ajo nuk o i ushton edhe aq rëndësi shtatzënisë, duke mos ndalur fare shëtitjet.

Elita para pak çastesh ka publikuar pamje duke vozitur. /ORAinfo/

Komento: