Elita po bëhet nënë, zbulon barkun e fryrë dhe mbesat e saj

19:25 | 21 Dhjetor 2018

Elita Rudi ka publikuar një fotografi shumë të këndshme ku shfaqet bashkë me mbesat e saj.

Në këtë fotografi shihen Nina dhe Ohana duke përqafuar barkun e fryrë të tezës, ku si duket po e presin me padurim kushëririn/en e tyre.

“Familja eshte pasurija me e madhe qe mund ta kesh ,andaj i lutem zotit qe te me plotsoj kete deshire” ka shkruar Elita bashkangjitur me postimin.
Ndryshe, Elita dhe Gjiko janë martuar këtë verë kurse shumë shpejt pritet që çifti të bëhen prindër.

Komento: