Elita po ‘shpërthen’ nga kilogramët, e veshur me fustan të ngushtë, ja si po duket sot – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Elita po ‘shpërthen’ nga kilogramët, e veshur me fustan të ngushtë, ja si po duket sot

14:43 | 29 Dhjetor 2018

Elita Rudi vazhdon të jetë ndër personazhet më të përfolura të show bizzit.

Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive, e tanimë do të bëhet edhe nënë, shkruan ORAinfo.

Edhe shtatzënë, Elita vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën padyshim se po duket e shëndoshë nga shtatzënia, por edhe mjaftë simpatike./ORAinfo/

Komento: