Elita shtatzënë në pushim, ja si ka përfunduar sot – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Elita shtatzënë në pushim, ja si ka përfunduar sot

14:17 | 02 Janar 2019

Elita Rudi dhe vjehrra e saj festën e Vitit të Ri e kanë kaluar bashkë në qytetin e bukur të Vjenës.

Edhe pse është në muajt e saj të shtatzënisë, duket se kjo nuk e ka penguar t’I shijojë ditët e fundit të vitit, përcjell ORAinfo.

Elita dhe vjehrra e saj kanë postuar shumë fotografi nga pushimi I tyre I përbashkët dhe na kanë treguar sa shumë po kënaqen ato.

E sot, Elita ka postuar një fotografi ku shfaqet e grimosur aq bukur dhe në një gjendje shumë të mirë./ORAinfo/

Komento: