Elita shtatzënë vishet me minifund, kështu pozon para pasqyrës

20:28 | 21 Dhjetor 2018

Elita Rudi vazhdon të jetë ndër personazhet më të përfolura të show bizzit.

Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive, e tanimë do të bëhet edhe nënë, shkruan ORAinfo.

Edhe shtatzënë, Elita vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me minifund dhe ka pozuar para pasqyrës./ORAinfo/

Komento: