Elliott jep lajmin e madh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Elliott jep lajmin e madh

17:59 | 08 Nëntor 2019

AC Milan do të reagojë rreth situatës negative përpara gjysmës së dytë të sezonit, me një ndihmë të vogël të dritares së transferimit në janar.

Sipas Tuttosport, Elliott do t’u sigurojë drejtorëve një buxhet të rëndësishëm,përcjell ORAinfo.

Sipas raportit, buxheti do të lejojë Boban, Maldini dhe Massaro të sjellin përforcime të mjaftueshme për kuqezinjtë.

Me shumë mundësi, ata do të kërkojnë përvojë pasi skuadra aktuale është shumë e re, gjë që ka qenë e dukshme në fillimin e sezonit./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!