Ema tregon pak gjoksin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ema tregon pak gjoksin

22:50 | 04 Maj 2021

Ajo doli nga seriali “O sa mirë”

Modelja dhe aktorja Ema Uka është shfaqur seksi me foton e saj të fundit në Instagram

Derisa ajo ka postuar një foto pa ngjyra, modelja shfaqet pa jelek duke bërë kështu një foto seksi.

Modelja, e cila doli nga seriali “O sa mirë” është duke bërë karrierë në Amerikë dhe vazhdimisht poston foto-sesioni që janë pjesë e punës së saj.

Edhe foto e fundit ka qenë në këtë vazhdimësi pasi që bukuroshja kosovare është shfaqur gjatë një fotosesioni që ka zhvilluar atje.

Komento: