Emina Cunmulaj mysafire në shtëpinë e Dua Lipës, ja si e presin atë

22:49 | 29 Dhjetor 2018

Sot modelja e njohur shqiptare, Emina Cunmulaj dhe burri i saj Sam Nazarian kanë shkuar për vizitë në shtëpinë e Dua Lipës.

Ngaqë është një moment që duhet publikuar, Emia e postoi në Instagram takimin me Duan dhe familjen e saj, përcjell ORAinfo.

Ajo madje edhe ka shkruar fjalët më të bukura për Duan dhe familjen e sa.

Kujtojmë që Dua dhe Emina tani janë dy ndër shqiptaret më të përfolura anë e mbanë botës./ORAinfo/

Komento: