Ende në pushim, por çfarë po ndodh me pamjen e Adelinës

13:13 | 22 Dhjetor 2018

Adelina Tahiri bashkë me burrin e djalin po i kalojnë ditët më të bukura në këtë fundvit.

Ajo këto ditë po qëndron në Vjenë dhe nga atje ka postuar fotografi dhe video nga më të ndryshmet për të na treguar sa shumë po e shijon pushimin atje.

Por sot ajo ka hyrë live në Instagram, mirëpo duket në një gjendje jo të mirë, pasi paraqitet edhe pa grim dhe ndryshe nga ajo Adelina që jemi mësuar ta shohim./ORAinfo/

Komento: