Engjëllusha vallëzon kaq bukur, ja si e bëri atmosferë në dasmën e djalit të Remzie Osmanit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Engjëllusha vallëzon kaq bukur, ja si e bëri atmosferë në dasmën e djalit të Remzie Osmanit

12:50 | 08 Prill 2019

Engjëllushë Salihu edhe pse në moshë të re po vazhdon të jetë një ndër këngëtaret më aktive të muzikës popullore.

Ajo këto ditë po përgatitet për këngën e saj të re dhe mbrëmë e ka përfunduar klipin e saj, përcjell ORAinfo.

Engji i përkujdes që çdo detaj në projektin e saj të ri të shkojë sa më mirë.

Ajo mbrëmë ka marrë pjesë në dasmën e dajlit të Remzie Osmanit. E në këtë mbrëmjë ajo e ka bërë atmosferë duke vallëzuar gjatë gjithë kohës.

Si vallëzon ajo, mund ta shikoni në videon me poshtë. /ORAinfo/

Komento: