Engjëllusha vjen me një ndryshim të madh këtë vit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Engjëllusha vjen me një ndryshim të madh këtë vit

11:13 | 04 Janar 2019

Engjëllusha Salihu është vajza e këngëtarës së njohur të muzikës popullore, Shyhrete Behluli.

Engjëllusha po vazhdon të ndjek rrugën e së ëmës, siç është më së miri e si e do zakoni.

Dhe kjo është ajo për çka e fitoi epitetin e së famshmes dhe secili vit po e sjell ende më të mirë e më të freskët, shkruan Kosovarja.

Po që këtë vit befasoi, me imazhin e radhës, e cila ani pse kishte përdorur njërin nga filterët e Snapit, ajo dukej porsi një zanë përrallash.

Engji përmbylli një vit mjaft të sukseshëm, e me ritmin e njëjti filloi edhe këtë vit.

Komento: